Z barierki na Gliniankach wciąż znika kłódka?

Bardzo lubimy informować Was, Mieszkańców, o tym, co dobrego udaje się zrobić na Świerczewie. Szczególnie cieszy nas, kiedy zauważamy duży wzrost zainteresowania terenem Glinianek, przede wszystkim widząc wielu spacerujących i korzystających z możliwości jazdy rowerem po nowo utworzonych alejkach parkowych. Wielu z Was docenia ten teren nie tylko ze względu na jego walory przyrodnicze, ale również z powodu stosunkowo dużego spokoju i braku ruchu samochodów.

W celu ograniczenia wjazdu samochodów na teren Glinianek, poniżej skrzyżowania ulic Kocha/Witaszka została zamontowana barierka, która najwidoczniej ostatnio bardzo komuś przeszkadza? Ktoś z odwiedzających Glinianki regularnie niszczy kłódkę przy barierce, którą Zarząd Zieleni Miejskiej regularnie musi wymieniać. Na co komu uszkodzona kłódka?? Tego nie wiemy, ale zwracamy się do Was z prośbą, by obserwować, czy ktokolwiek z odwiedzających nie próbuje niszczyć naszej wspólnej pracy, która każdemu z nas przynosi olbrzymią radość!

Glinianki to teren, w którym musimy zachowywać się racjonalnie, dbając przede wszystkim o jego ochronę. Nie obawiajmy się poinformować służb porządkowych pod numerem 112 w sytuacji, gdy widzimy, że ktoś niszczy barierkę, ławkę lub wywozi odpady.

 

Wspólnie dbajmy o Glinianki i nie pozwalajmy na jakiekolwiek akty wandalizmu.

 

Z góry dziękujemy! 🙂Żródło: www.swierczewo.poznan.pl

Brak możliwości komentowania.