Czołg na Szachtach ?

<<

wędkarz

Post Pn paź 04, 2010 7:04 pm

Czołg na Szachtach ?

Nie żyjąca już babcia mojego kolegi mówiła, że w parku, w stawie od ul. Dunikowskiego jest zatopiony czołg, twierdziła też, że dno tego zbiornika jest wybrukowane, mówiła to z pełnym przekonaniem że tak jest, wiec pewnie to prawda a tym bardziej, że mieszkała w domu obok tej szachty od czasów w których była tam jeszcze cegielnia... Podaję to jako ciekawostkę, a może ktoś z was też słyszał o czołgu w parku ? ? ;)
<<

Sąsiad

Post Pn paź 04, 2010 8:04 pm

Re: Czołg na Szachtach ?

Witam serdecznie kolegę i pozdrawiam, temat był już poruszany, radze przeszukać forum i zamieszczać posty w odpowiednim dziale!!
Najgorszy dzień na rybach jest i tak lepszy od najlepszego dnia w pracy.
<<

wędkarz

Post Wt paź 05, 2010 5:48 pm

Drogi Sąsiedzie, informuję Cię, że dokładnie przeszukałem forum i że zamieściłem ten post w odpowiednim dziale bo w przeciwieństwie do Ciebie staram się zachować porządek na stronie gdyż nie wydaje mi się, żeby mój post pasował do tematu " Krzyż na Braciszkach", więc o czym tu dyskutować ? ? :lol:
<<

Sąsiad

Post Wt paź 05, 2010 9:41 pm

Szanowny kolego wędkarzu, myślę że można odnieść się do tematu krzyża, ponieważ to i tak jest jednak dyskusja ogólna i nie ma co się rozdrabniać na szczegóły i tworzyć nowe wątki. Pozdrawiam
Najgorszy dzień na rybach jest i tak lepszy od najlepszego dnia w pracy.

Powrót do Dyskusja ogólna