Nordic walking na Szachtach

Szanowni Państwo,

22 października o godzinie 17.00 serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach Nordic Walking na Szachtach. Spotykamy się na końcu ul. Pszczyńskiej (części prostopadłej do Leszczyńskiej).

Nordic Walking jest to forma aktywności fizycznej na powietrzu. Nie wymaga on wielkich nakładów finansowych ani sprzętowych, a sprawia wiele radości jako ?sport towarzyski?. Prawidłowo wykonywany, angażuje do wysiłku prawie 90% mięśni naszego ciała. Prawidłowo poprowadzony trening pozwoli osiągnąć wiele korzyści, jak np: odciążenie stawów kończyn dolnych i kręgosłupa z jednoczesnym uruchomieniem stawów kończyn górnych, wzmocnienie mięśni posturalnych i mięśni kończyn, spala więcej kalorii w porównaniu do zwykłego marszu, kształtuje równowagę, koordynację, siłę i wytrzymałość, korzystnie wpływa na każdy układ naszego organizmu.

Nie trzeba mieć własnych kijów ? w ramach zajęć udostępniamy nieodpłatnie własny sprzęt. Ze względów organizacyjnych na zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 697-212-301.

Więcej informacji oraz cennik dostępny jest na stronie: www.reha-nova.pl oraz na facebooku: https://www.facebook.com/pages/REHA-NOVA/192390174134717?sk=timeline

Pozdrawiam,
Katarzyna Wiśniewska
REHA-NOVAŻródło: www.swierczewo.poznan.pl

Brak możliwości komentowania.